UPSTECKER PT 3625

10/05/2017

Oblet kolem prototypu stackerovacího stroje.

https://youtu.be/xGBx98XwDZE

Vizualizace Lesního parku v Bojnici

12/04/2017

Tvobra 12ti vizualizací Dvou lesních dětských hřišť v Bojnici pro firmu UniPark s.r.o.

Visualisation of Upsteker PT 3265 - SUS prototype

05/02/2017

Příprava vizualizace prototypu stekrovacího stroje pro termoforming.

Animation spot UVT PT-machinery s.r.o

31/12/2016

Vizualizace domu

Několik vzualizací a rendrované grafiky, pro účely reklamy na webu, podle zadání firmy Dumjednoduse.

Konstrukce stackerovacího stroje

09/10/2016

Konstrukce a výkresocá dokumentace Univerzálního stackeru. Jedná se o jednoúčelový stroj, který skládá vylisované plastové krabičky a misky. Je sestavený z odlehčených hliníkových profilů. vnitřek je zvedán ložiskovým lineárním zvedákem od firmy LEAN a pohyb a doprava stohovaných mističek zajišťuje pásový dopravník.

Vizualizace Loaftu

28/01/2015

Vizualizace podkroví staré fabriky v centru Prahy.

DreamLand_XWing

Externí design Brikových postav a předmětů pro Lego a.s.

Jako externí designegner pro fimu Lego a.s. jsem vytvořil zvětšený model s rozpětím 3,1 m, sestavený z originálních bloků. Tvorba konstrukce a modelování a vizualizace, určené pro každoroční výstavu hraček „Spielwarenmesse International Toy Fair Nürnberg“. Zvětšený model DreamLand_XWing z filmu Starwars byl sestaven v Kladně a Vystaven v Norimberku.

Design kartáčku na zuby

02/08/2015

Design nové řady dětských zubních kartáčků českého výrobce Spokar.

Air Force One

21/11/2015

Externí design Brikových postav a předmětů pro Lego a.s.

Návrh zvětšeniny modelu Letadla pro Lego Production, oddělení SMA v Kladně, při navrhování a designu konstrukcí hraček, skulptur a výstavních modelů, určených k podpoře prodeje lega, anebo určených k vystavování v Legolandech. První práce byly určené pro nový Legoland v arabském Dubai, další do nově připravovaného Legolandu v Kalifornii. Práce probíhá v přípravě 3D skulptury a následném transferu přes program Brickbuilder, v kterém jsou objekty upraveny na Lego kostičky. 

Design testeru

22/04/2015

Návrh design nového testeru plodnosti pro výrobce firmu Adiel.

Návrh svítidla

27/11/2014

Design svítidla pro společnost Sansouci.

Design ovladače

23/05/2014

Na zadání Kovosvit MAS as. jsem připravil design moderního ovládacího panelu jako universální použití pro různé ovládací HW Fanuc, Siemens, Haidenhain. První verze návrhu měla několik nedostatků, především v ergonimi ovládání a v sníženém pohybu kolem bočních madel. Druhá verze tyto chyby odstranila a zlepšila otevírání monitoru o 180, což byl také 1 z požadavků konstrukce KMAS. Finální verze také obashuje ukázku bočního stolku se stojánkem na poznámky a umístěním podložky pod myš. Tento stojánek je možné umisťovat z obou stran je tedy i pro levorukou obsluhu.

Design ovladače

26/07/2014

Zadání pardubické firmy na ovládací prvek klimatizční jednotky pro tři varianty ovládačů. Návrh krabičky byl podmíněn úpravou krytu pro dvě velikosti a hloubky ovaldače. Dva "silnější" jsou pro manuální a tlačítkové ovládání klimatizace, hloubku zvětšuje střední barevný pruh (pásek), třetí subtilní je bez barevného pruhu. Koncept je připravený pro plastové výlisky, v každém směru je tvar zaoblený a z profilu je tvořen oblou linkou, která zaobluje přední plochu, ta je vyrobená z barevného leštěného skla, plastu, případně v lux verzi ze dřeva a je podsvícena barevnou ledkou.

Surfer dude - SURFBOARD

30/09/2015

Externí design Brikových postav a předmětů pro Lego a.s.

Návrh zvětšeniny tradiční postavičky Serfaře pro Lego Production, oddělení SMA v Kladně, při navrhování a designu konstrukcí hraček, skulptur a výstavních modelů, určených k podpoře prodeje lega, anebo určených k vystavování v Legolandech. První práce byly určené pro nový Legoland v arabském Dubai, další do nově připravovaného Legolandu v Kalifornii. Práce probíhá v přípravě 3D skulptury a následném transferu přes program Brickbuilder, v kterém jsou objekty upraveny na Lego kostičky. 

Vizualice rekonstrukce

26/11/2015

Vizualce citlivé renovace chodby zámku.

E-lítačka

09/03/2014

Společnost Dassault Systèmes a časopis AutoDesign&Styling vyhlásili s podporou občanského sdružení Czechdesign druhý ročník mezinárodní soutěže pro mladé designéry. Její volné téma ohraničovalo jen ideové zadání formou „scénáře“. Můj projekt na soutěži DSS design challenge 2012 se umístil mezi prvními deseti. Jde o půjčovnu elektro skútrů nabíjených v městských stojanech, jako součást městského mobiliáře. Půjčování elektro skútrů je z principu velmi jednoduchý projekt, který by mohl výrazně vylepšit a uvolnit dopravu v moderním velkoměstě. Koncept městských půjčoven elektro-skútrů by mohl situaci minimálně oživit. 

Vizualice Toalety

20/12/2015

Vizualizece toalety v kancelářské budově Nekázanka.

Vizualizace obchodu s ovocem

19/10/2014

Zadání práce bylo jednoduché: vymodelovat obchod, vybavení, produkty a vytvořit náhledové video průletu obchodem. Návrh a rozmístění stojanů a vyplnění potravinami bylo podle přání zadavatele. Vzniklo několik verzí videa z nichž se tato vybrala. Jak postupně narůstal model o další data nakonec měl kolem 1,6 GB a práce s ním byla dost omezená, časově :D). Seskupení a tvar interiéru má své logické a promyšlené pozice. Rozloha prodejny je 12x10 metrů.

Army Run 2014

02/02/2014

ARMY RUN je extrémní překážkový závod pro jednotlivce i týmy, je určený pro všechny muže a ženy, kteří chtějí zažít nepřekonatelný zážitek a poznat limity svých možností! Překážky jsou navržené profesionály z armády ČR. Trasy závodu pro Civil 10 km a pro Army 16 km. Běhá se v exklu- zivním prostředí např. v okolí vojenského újezdu Boletice, kam se normálně nedostanete! V okolí Černé v Pošumaví, kde byl start a cíl, je bezpočet možností víkendového vyžití.

Friendsland Rabbit Jazz

25/01/2015

Externí design Brikových postav a předmětů pro Lego a.s.

Návrh zvětšeniny tradiční postavičky pro Lego Production, oddělení SMA v Kladně, při navrhování a designu konstrukcí hraček, skulptur a výstavních modelů, určených k podpoře prodeje lega, anebo určených k vystavování v Legolandech. První práce byly určené pro nový Legoland v arabském Dubai, další do nově připravovaného Legolandu v Kalifornii. Práce probíhá v přípravě 3D skulptury a následném transferu přes program Brickbuilder, v kterém jsou objekty upraveny na Lego kostičky. 

Vizualizace Metalex

01/08/2011

Byl jsem osloven firmou Metalex, zda bych mohl zpracovat ilustrace na nově vznikající knize 40 let Metalexu.  Zadavatel si přál vytvořit fotorealistické rendery, které by dále využíval k prezentaci své práce. Na základě daných požadavků jsem analyzoval všechny dostupné informace. Výsledkem byla nesnadná kolekce podkladových materIálů jako fotky, výrobní výkresy, kresby, magazíny. Protože ne všechny objekty ještě existují a několik z nich jsou pouze exponáty v muzejních sbírkách.

Grafikon pro MHD IDS Tábor

02/01/2012

Společnost Comett plus s.r.o. mě ke konci roku 2010 oslovila, zda bych mohl zpracovat design Informačního dopravního systému v Táboře. Vytvořil jsem barevnou mapu pro každou linku nebo trasu městských autobusů. Grafikon a mapy jsou použity jako výbava městských zastávek a součást interiéru autobusů.

Corporate identity

27/12/2015

Návrh webove grafiky a identity v dokumentaci pro advokátní kancelář Kruták&Partners

Panský dvůr - Telč

23/06/2014

Návrh a design vybavení dětského hřiště pro projekt Volnočasového centra Panský dvůr v Telči. Návrh jednotlivých prvků a design vizuálního stylu, konstrukce a prováděcí dokumentace. To byl můj podíl prací, při spolupráci s firmou Outdoor Solutions, která se zabývá návrhem a výrobou atypických dětských a lanových parků. Bylo vytvořeno 18 typů hracích prvků pro děti růuzného věku, prvky byly vytvořeny ze dřeva a upevněny k podlaze navrženým způsobem pomocí kotvících konstrukcí. Jako podlaha se interiér vyplnil 30 centimetrů vysokým násypem dřevěné štěpky pro případné tlumení pádu a jako způsob zakrytí výše zmíněných ocelových konstrukčních prvků.

Logotyp Pech guitars

24/07/2015

Návrh logotypu pro výrobce kytar Pech guitars.

Ninjago - Cole

01/01/2020

Externí design Brikových postav a předmětů pro Lego a.s.

Návrh zvětšeniny tradiční postavičky Ninjago pro Lego Production, oddělení SMA v Kladně, při navrhování a designu konstrukcí hraček, skulptur a výstavních modelů, určených k podpoře prodeje lega, anebo určených k vystavování v Legolandech. První práce byly určené pro nový Legoland v arabském Dubai, další do nově připravovaného Legolandu v Kalifornii. Práce probíhá v přípravě 3D skulptury a následném transferu přes program Brickbuilder, v kterém jsou objekty upraveny na Lego kostičky. 

Návrh bezdrátové myši

13/09/2014

Design ergonomie a vizuálního stylu výrobku. Návrh ideálního tvaru pro pohodlnou ergonomii držení počítačového ručního ovladače - myši. Jako ideální součást pracovního prostředí. Návrh těla je velmi subtilní a vzdušný. Hlavním charakterem návrhu jsou boční opěrky s protiskluzovým povrchem a horní tenká tvarovaná plocha pro uvolněné a pohdlné držení a ovládání nástroje. Barvy jsou řešeny citlivě a logicky se záměrem nepůsobit jinak, než čistým a energickým tvarováním.

Soulbottles

23/09/2014

Packaging design a návrh a vizualizace obalu na láhev pro vídeňskou firmu Soulbottle, při soutěži "Soulbottles Designcontest Vienna".

Female construction worker

21/12/2014

Externí design Brikových postav a předmětů pro Lego a.s.

Návrh zvětšeniny tradiční postavičky pro Lego Production, oddělení SMA v Kladně, při navrhování a designu konstrukcí hraček, skulptur a výstavních modelů, určených k podpoře prodeje lega, anebo určených k vystavování v Legolandech. První práce byly určené pro nový Legoland v arabském Dubai, další do nově připravovaného Legolandu v Kalifornii. Práce probíhá v přípravě 3D skulptury a následném transferu přes program Brickbuilder, v kterém jsou objekty upraveny na Lego kostičky. 

Sofie první

05/02/2015

Grafické návrhy obálek knihy v licenci Disney Junior, přiraveno jako externí grafik pro vydavatelství Jiří models as. Písek. Bylo navrženo 6 svazků s různými motivy vždy přední, boční a zadní strana. Jsou to puzzle skládanky v knize pr děti ve věku od 3 do 5 let. Kniha je z pěnového materiálu EVA ve velikosti 180x180x50mm. U každého návrhu je zvlášť navržená titulka, zadní strana a hřbet, vše vždy pro licenci little mole nebo Disney Junior.

Disney Junior

05/02/2015

Grafické návrhy obálek knihy v licenci disney Junior, přiraveno jako externí grafik pro vydavatelství Jiří models as. Písek. Bylo navrženo 6 svazků s různými motivy vždy přední, boční a zadní strana. Jsou to puzzle skládanky v knize pr děti ve věku od 3 do 5 let. Kniha je z pěnového materiálu EVA ve velikosti 180x180x50mm. U každého návrhu je zvlášť navržená titulka, zadní strana a hřbet, vše vždy pro licenci little mole nebo Disney Junior.

Vizualizace kanceláře

29/10/2015

Příprava, modelování, tvorba vizualizací a grafiky pro pražské architektonické studio MORIX.

Návrh loga

11/05/2015

Návrh logotypu pro společnost Dreamfox.

Lanové parky a hřiště

10/06/2014

 Návrh a design vybavení dětského hřiště pro projekt Volnočasového centra Panský dvůr v Telči. Návrh jednotlivých prvků a design vizuálního stylu, konstrukce a prováděcí dokumentace. To byl můj podíl prací, při spolupráci s firmou Outdoor Solutionsa Unipark, která se zabývá návrhem a výrobou atypických dětských a lanových parků.

Disney Cars

19/09/2014

Grafické návrhy obálek knihy v licenci disney Junior, přiraveno jako externí grafik pro vydavatelství Jiří models as. Písek. Bylo navrženo 6 svazků s různými motivy vždy přední, boční a zadní strana. Jsou to puzzle skládanky v knize pr děti ve věku od 3 do 5 let. Kniha je z pěnového materiálu EVA ve velikosti 180x180x50mm. U každého návrhu je zvlášť navržená titulka, zadní strana a hřbet, vše vždy pro licenci little mole nebo Disney Junior.

Krtek

17/11/2014

Grafické návrhy obálek knihy v licenci Little mole, přiraveno jako externí grafik pro vydavatelství Jiří models as. Písek. Bylo navrženo 6 svazků s různými motivy vždy přední, boční a zadní strana. Kniha je v prodeji od začátku roku 2013, bylo vytištěno v nákladu 2000 svazků pěnové puzzle knihy. Jsou to puzzle skládanky v knize pr děti ve věku od 3 do 5 let. Kniha je z pěnového materiálu EVA ve velikosti 180x180x50mm. U každého návrhu je zvlášť navržená titulka, zadní strana a hřbet, vše vždy pro licenci little mole nebo Disney Junior.

 

Zendrum

11/08/2008

V roce 2008 jsem byl součásí několika výstav nazvaných DesignMATCH, na kterých byla vystavena moje studie bicího nástroje pro bubeníky s hendikepem dolních končetin - Zendrum. Výstavy shlédlo dohromady kolem 40 tisíc návštěvníků, vystavovalo se v Národní galerii v Praze Holešovicích, v Národnom osvetovom centre na námestí SNP v Bratislave, v Kasárne Kulturpark / Nezávislé kultúrne centrum/ mesto Košice a ve VAM Design Centre Budapešť. Také díky těmto výstavám jsem zapsán v Archivu výtvarného umění ABART.

Návrh divadelní lávky

22/01/2015

Návrh a design mobilní divadelní lávky pro Unipark.

Příprava plochy

29/05/2014

Příprava návrhu pozadí pracovní plochy pro dotykový monitor k ovládání stroje MGM a.s. pro řezání plazmou.

Vizualizace koupelny

31/12/2014

Vizalizace koupelny pro architektonické studio Atelier-F.

Vizualizace kuchyně

14/04/2014

Vizualizace kuchyně pro pražské interiérové studio Luxury Living - studio Nika.

Vizualizace bazénových zastřešení

08/10/2013

  Projekt bazénová zastřešení pro táborskou firmu Famitech s.r.o. spočívala v konstrukci a vizualizaci bazénových zastřešení pro účely prezentace na internetu a v katalogu. Některé z modelů jsem dostal k dispozici, ale ve všech případech jsem musel domodelovat prostředí, světla a renderovací enviroment.

    Vytvořeno bylo cca 12 vizualizací bazénových zastřešení, které firma doposud používá na svých webových stránkách famitech.cz . Podle zadaných požadavků jsem charakterizoval dostupné informace, výsledkem této části práce byla definice polohy vhodného kamerového snímání tak, aby vzhled odpovídal zcela všem úhlům pohledů pro všechny typy zastřešení, aby bole vš důležité vidět apod.

Návrh Headsetu pro mobilní operátory

22/03/2013

Návrh Headsetu, tedy ventilátoru pro telefoní operátory a její vizualizace, jako doktorandskou práci pro kamaráda pracujícího ve Statens byggeforskinnsginstitut na Aalborgské Universitě v Dánsku. Návrh a studie je zaměřená na úpravu a chlazení vzduchu pro oprátory call center.

Návrh logotypu

20/01/2016

Návrh logotypu pro Šumavské aparthotely Teddy na Kvildě.

Návrh grafiky TV spotu

08/10/2014

Návrh reklamní plochy ovládané dotykovou televizí v přijímací místnosti pivovaru. Externí dodavatel pro firmu Media Consult s.r.o..

Meramaid

21/07/2014

Návrh obalu, razítek, hracího sešitu, obalu na pastelky a potisk gumy, jako práce externího designera pro firmu Jiří models as. Písek. V licenci Disney Junior námět Malá mořská víla- Meramaid.

Chima - Laval

01/01/2020

Externí design Brikových postav a předmětů pro Lego a.s.

Návrh zvětšeniny tradiční postavičky Chima - Laval pro Lego Production, oddělení SMA v Kladně, při navrhování a designu konstrukcí hraček, skulptur a výstavních modelů, určených k podpoře prodeje lega, anebo určených k vystavování v Legolandech. První práce byly určené pro nový Legoland v arabském Dubai, další do nově připravovaného Legolandu v Kalifornii. Práce probíhá v přípravě 3D skulptury a následném transferu přes program Brickbuilder, v kterém jsou objekty upraveny na Lego kostičky. 

Ninjago - Jay

15/07/2015

Externí design Brikových postav a předmětů pro Lego a.s.

Návrh zvětšeniny tradiční postavičky Ninjago pro Lego Production, oddělení SMA v Kladně, při navrhování a designu konstrukcí hraček, skulptur a výstavních modelů, určených k podpoře prodeje lega, anebo určených k vystavování v Legolandech. První práce byly určené pro nový Legoland v arabském Dubai, další do nově připravovaného Legolandu v Kalifornii. Práce probíhá v přípravě 3D skulptury a následném transferu přes program Brickbuilder, v kterém jsou objekty upraveny na Lego kostičky. 

Crane operator

28/01/2015

Externí design Brikových postav a předmětů pro Lego a.s.

Návrh zvětšeniny tradiční postavičky pro Lego Production, oddělení SMA v Kladně, při navrhování a designu konstrukcí hraček, skulptur a výstavních modelů, určených k podpoře prodeje lega, anebo určených k vystavování v Legolandech. První práce byly určené pro nový Legoland v arabském Dubai, další do nově připravovaného Legolandu v Kalifornii. Práce probíhá v přípravě 3D skulptury a následném transferu přes program Brickbuilder, v kterém jsou objekty upraveny na Lego kostičky. 

STRANDED CASTAWAY W CELL

25/01/2015

Externí design Brikových postav a předmětů pro Lego a.s.

Návrh zvětšeniny tradiční postavičky pro Lego Production, oddělení SMA v Kladně, při navrhování a designu konstrukcí hraček, skulptur a výstavních modelů, určených k podpoře prodeje lega, anebo určených k vystavování v Legolandech. První práce byly určené pro nový Legoland v arabském Dubai, další do nově připravovaného Legolandu v Kalifornii. Práce probíhá v přípravě 3D skulptury a následném transferu přes program Brickbuilder, v kterém jsou objekty upraveny na Lego kostičky. 

Ninjago - SWORDS OF THE 4 ELEMENTS

15/05/2015

Externí design Brikových postav a předmětů pro Lego a.s.

Návrh zvětšeniny dílu ze stavebnice pro Lego Production, oddělení SMA v Kladně, při navrhování a designu konstrukcí hraček, skulptur a výstavních modelů, určených k podpoře prodeje lega, anebo určených k vystavování v Legolandech. První práce byly určené pro nový Legoland v arabském Dubai, další do nově připravovaného Legolandu v Kalifornii. Práce probíhá v přípravě 3D skulptury a následném transferu přes program Brickbuilder, v kterém jsou objekty upraveny na Lego kostičky. 

Please reload